Filomun ortalama yakıt tüketimi nedir?

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

filo yakıt tüketimi kontrolü

 

Araçlarının yakıt maliyetini her işletme sahibi merak eder. Özellikle filo halinde çalışan araçların yakıt tüketim ortalaması önem arz etmektedir. Filo halindeki araçlar ayrı şoförler tarafından kullanıldıkları için kişiden kişiye kullanım şekli değişmektedir. Bunların takibinin sonucunda sürücülerin hangilerinin aracı agresif ve hızlı kullandığı belirleyerek iyileştirilmeleri ve eğitilmeleri için gerekli çalışmaları başlatırız. OBDPlus sunduğu araç takip ve filo yönetim sistemi ile, araçların kaç km yaptığı bilgisini, hangi konumlara gidildiğini, mesai saatlerinin dışında aracın kullanılıp kullanılmadığını, rölanti halinde ise aracın ne kadar bekleme yaptığını online olarak(canlı veri) sunmakla beraber bu raporlama bilgilerini sizlere 6 ay’lık raporlama şeklinde detaylı bir şekilde sunmaktadır.

 Verilen bu raporlama hizmeti karşısında araçların gereksiz kullanımının önüne geçmiş, daha az KM yapmasını, rölanti süresinin kısalmasını sağlayarak yakıt tasarrufu konusunda filo yönetimi olan firmalara %20 ila %35 gibi ciddi rakamlarda yakıt tasarrufu yaptırmaktadır. Bu nedenle OBDPlus Araç Takip Sisteminin Filo Yönetimini kullanarak filonuzun ortalama yakıt tüketimini hesaplayabilir ve bütçenizi kontrol altında tutarak tasarruf sağlayabilirsiniz.

 

Facebook Twitter Google+ Pinterest

Yorumlar   

0 #1 ahmet 01-08-2016 13:20
obdplus araç filo yönetim sistemi kullanıcısıyım ben filoma cihazları aldıktan sonra mozot giderlerim daha aşağıya indi en azından araçlarım da çalışanlarımı kontrol etmemden dolayı tasarruf yapma imkanı sundu bana obdplus araç takip cihazı.
Alıntı

Soru Sor - Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Mobil'den Yönetin!

Google Play  

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın,
sizi arayalım.×

Log in