ObdPlus GPS FİLO KAMYON TAKİP SİSTEMİ

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

   ObdPlus Gps izleme sistemi, şirket araçlarını basit ve etkili bir şekilde takip etmenizi sağlar. İşletmeler ve devlet kurumları  bu sistemlerin avantajlarını bildiklerinden ObdPlus  Gps Kamyon takip sistemleri daha yaygın hale geliyor. Filolar daha hızlı teslimat süreleri ve daha iyi filo yönetimi ile kamyon takip sistemleri  verimliliği önemli  ölçüde artırabilir.

  Filo yönetimi uzmanlarının masrafları etkin bir şekilde azaltması, servis geliştirmesi ve her zamankinden daha kolay hale getirmesi için doğru teknoloji ve ekipmana sahip olması gerekir. Filonuzun takip sistemi ile filo yöneticileri araç yerlerini, araç konumunu, seyahat yönü ve aracınızın sağlığı hakkında bilgi alır ve uzaktan gözlem yapmalarını sağlar. ObdPlus Takip Sistemleri İle istenmeyen eğilimleri gözlemek  ve gidermek için gerekli miktara erişmenizi ve yakıt tüketimini belirlemenizi ve azaltmanızı sağlar. ObdPlus takip sistemi ile 10 saniyelik aralıklarla gerçek zamanlı veri alırsınız.

   Filo yönetimi uzmanları şoförlerinin hatalarını ,yanlış kullanımdan doğacak riskleri görerek şoförleri eğitebilir. Araba da oluşacak tahribatı engelleyebilir.

   Bu önemli verilerle, günümüzdeki kamyon filoları mümkün olan  en verimli şekilde çalışabilir. Müşteri beklentilerini aşabilir, yakıt tüketimini düşürebilir ve yolda güvenliği sağlayabilir.

   Not: ObdPlus Filo Yönetim Sistemleri Ford, Renault, Mercedes-Benz, Daf, İveco, Temsa, Isuzu vb.  Tüm Ağır Vasıta Araçları ile uyumlu çalışmaktadır.

Facebook Twitter Google+ Pinterest

Yorumlar   

0 #1 sermet 20-09-2017 08:01
almadan önce çok araştırdım sizinki hem uygun fiyata hemmde kaliteliçok memnunum
Alıntı

Soru Sor - Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Mobil'den Yönetin!

Google Play  

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın,
sizi arayalım.×

Log in