Motosiklet Takip Sistemi

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

motor takip cihazı,atv takip

           Günümüzde araçlar vazgeçilmez bir ulaşım birimidir. Kullanıcı isteklerine göre araç çeşitleri vardır. Yakıt kullanımının yükselmesi yakıt fiyatlarının değerleri yükselmesi nedeni ile daha uygun ve kullanışlı araçlar da tercih edilmektedir. Kişiler yakın mesafe ve gerektiğinde daha pratik olarak motosiklet ve atv gibi araçlar da tercih ediliyor. Bu gibi motosiklet ve buna benzer araçların kullanımı kolay olduğu kadar çalınma ve alıkoyma gibi işler de rahat yapılıyor. Bu nedenle motosiklet takip cihazları bulunmaktadır. Motosiklet takip cihazı basit kullanımlı ve kolay yer tespiti yapan bir cihazdır. Motosiklet takip cihazı motosiklet ve atv gibi tek ve iki kişilik araçlar için geliştirilen ve motosikletlerinizin anlık yer tespitinde kullanılan küçük bir cihazdır. Bu nedenle motosiklet takip cihazı ayrıntılı bakıldığında küçük bir sim kart ile çalışan ve motosikletin anlık olarak konumuna ulaşabildiğiniz bir takip cihazıdır. Motosiklet takip cihazı aylık olarak çok ucuz bir şebeke paketi ile rahatlıkla kullanılabilir. Bu sayede motosiklet takip cihazı kullanımı basit ve aynı zamanda yer kaplamadığı için de fark edilmez. Bu sayede motosiklet takip cihazı hırsızlık konusunda size yardımcı olur. Motosikletiniz hırsızlandığında veya başkası tarafından alıkoyulduğunda telefon aracılığı ile veya bilgisayar için geliştirilen uygulama yardımı ile anlık konumunu tespit eder ve gerekli birimlere bildirebilirsiniz.

Motosiklet Takip Cihazı Avantajları Neler?

  • Sim kart ile çalışır ve küçük(az) paketlerle kullanılabilir.
  • Boyutu küçüktür. Bu sayede motosiklet takip cihazı fark edilmesi zordur.
  • Anlık olarak konum verir.
  • Uygulamalar ile rekatlıkla kullanabilirsiniz.
  • Kurulumu kolaydır.
  • Çalınmalara karşı size doğru konumu doğru zamanda kaydeder ve size bilği verir.
  • Motosiklet takip cihazı diğer cihazlara göre uygun fiyatlıdır.

Motosiklet takip cihazı sizler için geliştirilen küçük boyutu sayesinde hırsızlığa karşı sizlere avantaj sağlayan takip cihazıdır. Kompleksli yapıdan daha çok kolay ara yüz ve görünüme sahiptir. Motosiklet takip cihazı ürünü %100 TÜRK MALI’dır.

Motosiklet takip cihazı yazılım ve geliştirmesini Türk Mühendisler yapmaktadır. Motosiklet  takip cihazı, atv vb gibi araçlar için de kullanılması uygundur. %100 yerli olması ve servis ağının geniş olması nedeni ile kullanıcılar için tercih sebebidir.  

Facebook Twitter Google+ Pinterest
Yorum ekle


Mobil'den Yönetin!

Google Play  

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın,
sizi arayalım.×

Log in