Bize Yazın

0532 111 01 02 (pbx)

info@obdplus.com.tr

Haritada Bulun

Akarsubaşı yazılım ve Nitro Bilişim iştirakiyle yaratılan SailTech markası bünyesinde araç yönetim ve arıza tespit cihazları üretilmektedir. Yılların verdiği birikim ile M2M cihazları üreten yerli teknoloji şirketleri olarak 2010 yılından bu yana kesintisiz hizmet vermekteyiz. 2010 yılından bu yana varlığımızı büyüterek sürdürmeyi siz değerli müşterilerimize borçluyuz. 2010 yılından bu yana aralıksız şekilde hizmetlerimize gösterdiğiniz ilgi bizleri onurlandırmıştır. SailTech markası olarak sektörümüzde yılların verdiği birikim ile;

Araç Boya Ölçüm Cihazları (Nitrometer)

Chip Tuning Box Cihazları (ecoobd)

Araç Arıza Tespit Cihazları (iobd2)

Ve yeni geliştirip piyasaya sunduğumuz

OBDplus Araç Yönetim Cihazlarını

siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktan mutluluk duyuyoruz.. OBDplus Araç Yönetim Cihazları ile ilgili detaylı bilgiyi bu sayfada bulabilirsiniz. Sizlere daima en iyi hizmeti ve en kaliteli ürünü sunma çabamız her gün artarak devam etmektedir.

Sail Tech Teknoloji Şirketi

Proje Yaratım Süreci

Obdplus'ın Arkasındaki Ustalık
0Test Sürüşü
0Gün Mesai
0Saat Çalışma
0Litre Yakıt Tüketimi

Kimler Çalıştı

Yazılım Ekibi

C+, C++,C#, php, java, jquery, Python gibi dünyada birçok güçlü programlama dillerinde uzman ekibimiz ile her ayrıntısını derinlemesine inşaa ettik..

Web Teknoloji Ekibi

Alanlarında uzman web çözümleriyle yazılım ekibimizin can simidi web ekibi ile bütün uygulama aşamalarını web'den canlı olarak izledik..

Grafik Dizayn Ekibi

Yazılan her kodun arkasında görselleri yaratan grafik uzmanlarımız ile kodlarımıza güzellik ve en basit kullanıcı deneyimini ekledik.

Test Ekibi

Yazılan her kod her inşaa aşaması için araçları başında projenin bütün yönlerini test eden araç bilgisine sahip donanımlı test ekibimiz ile Şanlıurfadan, Çanakkale'ye kadar gitmediğimiz yol kalmadı..

Analiz Ekibi

Proje başlangıcından sonuna kadar bütün geri dönüşleri toparlayıp analiz eden ve bütün eksikleri tamamlayan Analitik ekibi ile sürekli gelişen bir proje ürettik..

Satınalma Ekibi

Proje'de, cihaz üretiminde gerekli bütün dökümanları, gerekli parçaları, yakıt sarfiyatının karşılanmasından, ihtiyaç duyulan her alanda bizlere tahsisi sağlayan satın alma ekibimiz ile hareket kabiliyetimizi genişlettik..

Pazarlama Ekibi

Projemizi daha piyasaya sürmeden bizi bizden daha iyi anlatmayı başararak yüzlerce sipariş alan Pazar uzmanlarımız ile emeklerimizin karşılığını almaya başladık..

Kalite, kimse bakmadığında da
doğru olanı yapmaktır.

Henry Ford

Proje Ortakları

Logo I

email: info@obdplus.com.tr
Tel. 0322 457 84 38
Çağrı Merkezi: 0532 111 01 02 (pbx)
Cemalpaşa mh. Fuzuli cd. Galeria İş. Merkz,
No:45 Seyhan/ADANA - TURKIYE

Mobil'den Yönetin!

Google Play  

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın,
sizi arayalım.×

Log in