المدوّنة

Scania Euro 6 Tırlar da Canbus Verileri ve Takip

تعطيل النجومتعطيل النجومتعطيل النجومتعطيل النجومتعطيل النجوم

      Bilindiği üzere birçok araç takip cihazları mevcuttur. Fakat birçok araç takip cihazı yalnızca takip eder. OBD Plus ise aracınızı yalnızca takip etmekle kalmaz ve içerisindeki verileri de sizlere sunar. Scania Euro6  tırlar da araç üzerindeki bilgileri alarak daha kolay bir arayüz ile sizlere sunulmaktadır.

Man Euro6 Tırlar da Canbus Verileri ve Takip

تعطيل النجومتعطيل النجومتعطيل النجومتعطيل النجومتعطيل النجوم

     Ağır vasıta araçların da takip günümüzde önemli bir yer tutmaktadır. Artık bütün lojistik firmaları OBD Plus takip cihazlarını kullanmaktadır. Fakat bilinmelidir ki OBD Plus yalnızca talip cihazı değil aynı zamanda profesyonel bir Canbus veri okuma ve silme cihazıdır. OBD plus sayesinde aracınızda oluşan hata kodlarına ulaşabilir ve hatanın neyden kaynaklandığını öğrenebilirsiniz.

Şimdi sizlere OBD Plus takip cihazının Man Euro 6 tırlar da kullanılmak istendiğinde neler yapabileceğinize değineceğiz. Man Euro 6 bilinmelidir ki ağır vasıta araçlarında pazar ve kalite anlamı ile iyi bir yerdedir. Bu neden ile aracın konum ve hata kodlarına ulaşma aynı zamanda bu hata kodlarını silme gibi işlemlerini OBD Plus ile yapabilirsiniz.

Öğrenci ve Personel Servisi Takip Cihazı

تقييم المستخدم: 5 / 5

تفعيل النجومتفعيل النجومتفعيل النجومتفعيل النجومتفعيل النجوم

         

         Ulaşım günün her saatinde önemli bir hizmet aracıdır. Bu neden ile her an ihtiyacımız gereği ulaşım araçlarını kullanmaktayız. İş gereği veya özel ihtiyaçlarımız için toplu taşıma ya ihtiyaç duyarız. Firmalarınız da veya çocuklarımızın gitmek istediği yere gitmesi için birçok çeşit özel ulaşım araçları bulunmaktadır.  Firmalarınız da bulunan ulaşım araçlarının nerede olduğunu ve gerekli işleri zamanında yaptığını kontrol etmek işverenlerin en çok istediği bir gereksinimdir. Bu neden ile sizler için tasarlanan Personel Servis Takip Cihazı ve Öğrenci Servisi Takip Cihazı  bulunmaktadır.

Online Akü Voltajı Takibi

تقييم المستخدم: 5 / 5

تفعيل النجومتفعيل النجومتفعيل النجومتفعيل النجومتفعيل النجوم

online akü voltajı, uzaktan akü voltajı takip

         Zamanla gelişen teknoloji nedeni ile farklı enerji türleri bulunmaktadır. Günlük hayatta birçok enerji kaynağı bulunur. Bunlardan bir tanesi olan bataryayı ele alacağız. Bataryalar tekrar doldurulabilir özellikleri ile farklı kriterlere bürünürler. Bataryaların en fazla enerjiye sahip olanlarına genelde akü adı verilir. Aküler araçlarda kullanılır ve araçların motorlarını ilk çalışma anında gereklilik gösterir. Aküler araçlarda kullanıldığı gibi jeneratörlerde, güneş paneli ile enerji üreten ürünlerde de kullanılabilir. Bu ürünlerin takip edilmesi ve enerjilerini kontrol edilmesi gereklilik gösterebilir.

Termoking ve Frigo Araçlar için Sıcaklık ve Takip Cihazı

تقييم المستخدم: 5 / 5

تفعيل النجومتفعيل النجومتفعيل النجومتفعيل النجومتفعيل النجوم

     frigo ve termoking sıcaklık takip        Teknoloji gelişmesi ile farklı ihtiyaçlar ortaya cıktı. Gün geçtikçe bu ihtiyaçların giderilmesi için çalışmalar yapılıyor. Bu ihtiyaç gereksinimlerinden birilerinden olan takip cihazları yaşantımızın her alanında gerekliliği hissediliyor. Takip cihazı diyince aklımıza kişi takip, hayvan takip, araç takip gelebilir. İnsanlar şirketlerini yönetirken araç takip cihazlarını kullanmak istiyor. Bunun sebebi ise iş için suç oranlarını indirme ve suça yaklaşımı azaltma aynı zamanda iş takibi yapma gibi diyebiliriz. 

Deniz Araçları Takip Sistemi

تقييم المستخدم: 5 / 5

تفعيل النجومتفعيل النجومتفعيل النجومتفعيل النجومتفعيل النجوم

            Deniz araçları dediğimizde su üzerinde hareket eden araçlardır. Bunlar genelde insan ve yük taşımacılığında kullanılır. Sonuç itibari ile ulaşım günümüzde olmazsa olmazlardandır. Bu neden ile farklı çeşitlerde ulaşım araçları bulunur. Kara yolu, hava yolu, deniz yolu ve demir yolu gibi ulaşım çeşitleri vardır. Genelde seyahat için kullanılsa da lojistik acıdan bakıldığında insanların ihtiyacı için gıda ve diğer gereksinimler sebebi ile farklı acılardan da kullanılmaktadır. Kara yolu için lojistik faaliyetleri nakliye şirketleri bulunur. Bu nakliye şirketleri takip ve yönetim sistemleri kullanırlar. Uluslar arası nakliye için deniz yolu ulaşımı maliyeti daha düşüktür. Bu nedenle sizlere SAİL Teknolojinin geliştirmiş olduğu Deniz Araçları Takip Sistemine değineceğim. Deniz araçları takip cihazı yönetim sistemleri ulaşımda kargonuzun veya ısı için özel olarak yapılmış dorselerinizin konumunun nerde olduğuna ulaşmak için geliştirilen bir sistemdir. Deniz araçları takip sistemi sayesinde diğer ülkelere göndereceğiniz gıda maddesi veya diğer lojistik nakliye gibi ürünlerin takibini yapmanız için geliştirilmiş ve üretilerek sizlere sunulmuştur. Deniz araçları takip cihazı yapısının küçük olması ve fazla yer kaplamamasından çok avantajlı bir üründür.

OBD Plus ile Aracınızı Orijinal Kilometresini Öğrenin

تقييم المستخدم: 5 / 5

تفعيل النجومتفعيل النجومتفعيل النجومتفعيل النجومتفعيل النجوم

araç takip

                OBD plus çok programlı takip cihazlarının en üst segmentinde yer almaktadır. Bu sayede en gelişmiş takip cihazıdır. Kullanıcılara büyük olanaklar sağlamaktadır. Sadece takip cihazından daha ileri seviye araç ekspertiz cihazıdır. Son kullanıcılar için son günlerde olumsuz durumlar oluşmaktadır. Bunlardan en önemlilerinden biri de araç kilometre değişiklikleridir. OBD Plus ekspertiz cihazı sayesinde aracınızın bütün özelliklerini görebilirsiniz. Son yapılan işlemleri, şoför kullanım raporları, yakıt raporları ve daha birçok özellik. SAİL Teknolojinin çalışmakta olduğu alanlarda olan otomotiv sektörü sizlere alacağınız aracın kilometre sayacının düşürülmüş olması durumuna karşı da önlemini sunuyor.

Toplu Taşıma Araçları Yönetim Sistemi

تقييم المستخدم: 5 / 5

تفعيل النجومتفعيل النجومتفعيل النجومتفعيل النجومتفعيل النجوم

 

                                       

Günümüzde bütün firma ve büyük kuruluşlar ulaşım için toplu taşıma araçlarını seçmektedir. Bu konuda firmalar şirket ağlarında ulaşım birimleri kurmaya başladılar. Bütün şirket yapıları ve fabrika gibi genelde özele dayalı kuruluşlar bu birimi oluşturdular. Personel ulaşımı önemli ölçüde düzenlemek gereklidir. Bu konuda şehircilik ile ilgili olarak konuşmamız gerekirse; belediyeler ve buna yakın şehircilik yönetim birimleri de ulaşıma dikkat etmektedir. Genelde büyük firmalarda ve belediye birimlerinde toplu taşıma araçları büyük önem verilmektedir. Toplu taşıma araçları yönetim sistemi bu gibi birimlerde kullanılan gelişmiş bir yönetim şeklidir. Yerli olarak geliştirdiğimiz toplu taşıma yönetim sistemi  için, firmalarınızın bünyesindeki bütün araçlarınızı yönetebilecek bir sistemdir.  Toplu taşıma araçları yönetim sistemi sayesinde firmanızdaki herhangi bir aracın nerede olduğunu anlık olarak ulaşabilir bu sayede kolay bir yönetim yapabilirsiniz.

Dorse Takip Sistemleri

تقييم المستخدم: 5 / 5

تفعيل النجومتفعيل النجومتفعيل النجومتفعيل النجومتفعيل النجوم

           Dorse takip sistemleri kullanımı çok kolaydır. Takip cihazı içerisinde bulundurduğu gps modülü sayesinde dorsenizin ve ağır vasıta araçlarınızın nerde olduğunu anlık olarak ulaşabilirsiniz. Cihazın kullanılmaya başlandığı andan itibaren ne kadar yol aldığını nerede olduğunu uygulama üzerinden ulaşabilirsiniz. Konteyner takip cihazı, data hattı dediğimiz hat ile çalışmaktadır ve çok az bir internet olması yeterlidir. Dorsenize uygun olarak tasarlanmıştır ve kolay montajlıdır. Ülke dışına cıksa dahi konumunu anlık olarak takip edebilirsiniz. Bu sayede hem siz hem filonuz güven içerisinde gelişir.

 

Motosiklet Takip Sistemi

تقييم المستخدم: 5 / 5

تفعيل النجومتفعيل النجومتفعيل النجومتفعيل النجومتفعيل النجوم

motor takip cihazı,atv takip

           Günümüzde araçlar vazgeçilmez bir ulaşım birimidir. Kullanıcı isteklerine göre araç çeşitleri vardır. Yakıt kullanımının yükselmesi yakıt fiyatlarının değerleri yükselmesi nedeni ile daha uygun ve kullanışlı araçlar da tercih edilmektedir. Kişiler yakın mesafe ve gerektiğinde daha pratik olarak motosiklet ve atv gibi araçlar da tercih ediliyor. Bu gibi motosiklet ve buna benzer araçların kullanımı kolay olduğu kadar çalınma ve alıkoyma gibi işler de rahat yapılıyor. Bu nedenle motosiklet takip cihazları bulunmaktadır. Motosiklet takip cihazı basit kullanımlı ve kolay yer tespiti yapan bir cihazdır. Motosiklet takip cihazı motosiklet ve atv gibi tek ve iki kişilik araçlar için geliştirilen ve motosikletlerinizin anlık yer tespitinde kullanılan küçük bir cihazdır. Bu nedenle motosiklet takip cihazı ayrıntılı bakıldığında küçük bir sim kart ile çalışan ve motosikletin anlık olarak konumuna ulaşabildiğiniz bir takip cihazıdır. Motosiklet takip cihazı aylık olarak çok ucuz bir şebeke paketi ile rahatlıkla kullanılabilir. Bu sayede motosiklet takip cihazı kullanımı basit ve aynı zamanda yer kaplamadığı için de fark edilmez. Bu sayede motosiklet takip cihazı hırsızlık konusunda size yardımcı olur. Motosikletiniz hırsızlandığında veya başkası tarafından alıkoyulduğunda telefon aracılığı ile veya bilgisayar için geliştirilen uygulama yardımı ile anlık konumunu tespit eder ve gerekli birimlere bildirebilirsiniz.

İş Makinesi Takip Cihazları

تقييم المستخدم: 5 / 5

تفعيل النجومتفعيل النجومتفعيل النجومتفعيل النجومتفعيل النجوم

                Kuruluşunuzda ve şirketlerinizde kullanmış olduğunuz lojistik ve iş makinesi araçlarınızın sizin için önemi büyüktür. Bu konuda sizin için değerli olan araçlarınız için tasarlanmış iş makinesi ve araç takip cihazı sizin için tasarlanmıştır. Bu cihaz sayesinde bütün araçlarınızın yönetimi sizin yanınızda olacaktır.

    iş makineleri,takip cihazı

             

قم بالإدارة من الجوال!

Google Play  

×

Log in